Filtruj

Praca Adach - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Analityk/Statystyk danych

DZIAŁ REKRUTACJIDZIAŁ REKRUTACJI
Kielce

Firma Dialogue Contact poszukuje osób na stanowisko: Specjalista ds. Sztucznej Inteligencji i Automatyzacji - Pracownik Biurowy Nasze wymagania Tworzenie i generowanie raportów cyklicznych i ad hoc w zakresie efektywności, jakości i skuteczności pracy CC, Utrzymanie i aktualizacja dokumentacji sy...

24.05.202424.05.2024
od 5500 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Piekarnia Białogon w Morawicy oferuje pracę przy pakowaniu pieczywa

DAWID IWANOWSKIDAWID IWANOWSKI
Kielce

Piekarnia Białogon w związku z intensywnym rozwojem oferuje w zakładzie produkcyjnym w MORAWICY pracę na dziale: -MAGAZYN (pakowanie pieczywa) (przygotowanie towaru do wysyłki) (rozkładanie towaru na poszczególne trasy) Praca w godzinach 17:00 - 01:00 Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie, stałą u...

09.08.202309.08.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ochrony fizycznej - Małogoszcz

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Małogoszcz

Twój zakres obowiązków: Patrolowanie obiektu Ochrona powierzonego mienia Reagowanie w przypadku wystąpienia zagrożenia Obsługa komputera Obsługa monitoringu Od kandydatów oczekujemy: Dyspozycyjność Sumienność Chęć do pracy Niekaralność Umiejętność radzenia sobie ze stresem Znajomość obsł...

11.06.202411.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0228 s