Filtruj

Praca Adam - Kłodzko

1-3 z 3 ofert pracy

Optyk / Optometrysta / Doradca Klienta / Bystrzyca Kłodzka

ADAMADAM
Bystrzyca Kłodzka

Lux Optica Salony Optyczne to miejscewyposażone w nowoczesny sprzęt umożliwiający wykonywanie kompleksowego leczenia okulistycznego. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatki do salonu w Bystrzycy Kłodzkiej na stanowisko: Optyk Optometrysta Doradca Klienta WYMAGANIA: - Komunikatywnoś...

08.05.202408.05.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

CENTRUM MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH ADAM GAŁOSZCENTRUM MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH ADAM GAŁOSZ
Stójków

Zakres obowiązków: Przyjmowanie, wydawanie towaru, prace magazynowe. Wymagania: wykształcenie - podstawowe Prawo jazdy kat. B lub prawo jazdy kat. C...

Kierowca kat B, przewóz osób Polska-Niemcy

ADAMADAM
Wojbórz

Zatrudnimy kierowcę z powiatu wałbrzyskiego, świdnickiego lub dzierżoniowskiego do przewozu osób Polska-Niemcy i z powrotem. Oferujemy: nowoczesną flotę pojazdów atrakcyjne wynagrodzenie pracę w miłym i zgranym zespole Wymagania: doświadczenie w transporcie prawo jazdy kat B niekaralność su...

07.05.202407.05.2024
od 5600 zł