Filtruj

Praca Adam - Zgorzelec

1-3 z 3 ofert pracy

DORADCA KLIENTA/KASJER (ZGORZELEC)

ADAM ŻARCZYŃSKIADAM ŻARCZYŃSKI
Zgorzelec

Zakres obowiązków: Obsługa kasowa klientów banku; sprzedaż kredytów i ubezpieczeń; jedna zmiana 8:30- 16:30; I umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące - docelowo umowa na czas nieokreślony, Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące staż pracy mile widziany na podobnym stanowisku;...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy tapicera oraz stolarza (mozliwosc przyuczenia)

ADAMADAM
Zgorzelec

Poszukujemy pracowników wykwalifikowanych lub do przyuczenia na stanowisko: - STOLARZ (produkcja stelaży tapicerskich) - TAPICER (tapicerowanie nieskomplikowanego jednego modelu) Oferujemy przyuczenie do zawodów i produkcji firmy. WYMAGANIA: \t•\tchęć do pracy\u2028 \t•\todpowiedzialność\u2028 \t•...

16.05.202416.05.2024
od 28 zł

DORADCA KLIENTA/KASJER (LUBAŃ)

Lubań

Zakres obowiązków: Obsługa kasowa klientów banku; sprzedaż kredytów i ubezpieczeń; jedna zmiana 08:30- 16:30; I umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące - docelowo umowa na czas nieokreślony; Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące mile widziany staż pracy na podobnym stanowisku;...