Filtruj

Praca Adecco - Mielec

1-2 z 2 ofert pracy

Operator maszyn produkcyjnych

ADECCO POLAND SP. Z O.O.ADECCO POLAND SP. Z O.O.
Mielec

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator produkcji z językiem angielskim- Szwecja

nowa oferta
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych do produkcji baterii. Obsługa materiałów wykorzystywanych w produkcji. Monitorowanie procesu produkcji i reagowanie na wszelkie pojawiające się problemy. Przeprowadzanie kontroli jakości w celu zapewnienia, że produkty spełniają wysokie s...

12.05.202412.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0219 s