Filtruj

Praca Administracja Budynkow - Kutno

1-2 z 2 ofert pracy

Stanowisko ds. konta ubezpieczonego (zastępstwo)

ZUSZUS
Kutno

Stanowisko ds. konta ubezpieczonego (zastępstwo) 3345791 Obowiązki Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia obsługę spraw ubezpieczonych. Wymagania Wymagania niezbędne: wykształcenie średnie Mile widziane: wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka, prawo, administracja) minimum 1 rok...

19.05.202419.05.2024

PRACOWNIK DS. GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI I KLIMATU

nowa oferta
URZĄD GMINY WE WŁADYSŁAWOWIEURZĄD GMINY WE WŁADYSŁAWOWIE
Władysławów

Zakres obowiązków: A. 1/2 etatu gospodarka nieruchomościami 1. Nadzór, koordynowanie i prowadzenie spraw w zakresie dot. Gminy wynikających z ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami, a w szczególności: a) przygotowywanie propozycji w zakresie gospodarowania i zarządzania komu...

23.05.202423.05.2024