Filtruj

Praca Administracja Finansowej - Słupsk

STANOWISKO PRACY DS. PLANOWANIA BUDŻETU W REFERACIE PLANOWANIA BUDŻETU MIASTA W WYDZIALE BUDŻETU MIASTA

URZĄD MIEJSKI W SŁUPSKUURZĄD MIEJSKI W SŁUPSKU
Słupsk

Zakres obowiązków: Link do ogłoszenia o naboru: https://bip.um.slupsk.pl/praca/904.html Wynagrodzenie od 4500 zł brutto- w zależności od posiadanego doświadczenia. Ogólna charakterystyka: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizowała zadania w zakresie spraw organizacyjno-administracyjnych...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

REFERENT DS. ADMINISTRACJI

ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W SŁUPSKUZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W SŁUPSKU
Słupsk

Zakres obowiązków: Wykonywanie czynności kancelaryjnych zgodnie z instrukcją kancelaryjną, prowadzenie ewidencji majątku ZŻM, gospodarowanie środkami trwałymi, wyposażeniem i pozost. skł. majątku, współudział w pracy komisji inwentaryzacyjnej, bieżąca obsługa BIP ZŻM w Słupsku, przygotowanie i przep...

12.04.202412.04.2024

Prezes Zarządu - Kierownik Spółdzielni

SEKRETARIAT LOTONSEKRETARIAT LOTON
Słupsk

Twój zakres obowiązków · Tworzenie długoterminowych planów rozwoju spółdzielni oraz nadzór nad ich wykonaniem. · Kształtowanie i realizacja skutecznej strategii rozwoju firmy na konkurencyjnym rynku. · Zarządzanie, koordynowanie pracy firmy i kontrola działań operacyjnych. · Odpowiedzialność za ...

09.04.202409.04.2024