Filtruj

Praca Administracja Publiczna - Żyrardów

1-2 z 2 ofert pracy

REFERENT/SPECJALISTA DS. INWESTYCJI 31

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W ŻYRARDOWIEPOWIATOWY ZARZĄD DRÓG W ŻYRARDOWIE
Żyrardów

Zakres obowiązków: prowadzenie pełenj dokumentacji oraz wykonywania czynności związanych z inwestycjami prowadzonymi przez jednostkę Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie umiejętność - obsługa komputera MS Ofice wykształcenie: dla referenta: średnie (min 1 rok doświadczeniea udokum...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

starszy referent

nowa oferta
BIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNABIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNA
Grodzisk Mazowiecki

Izba Administracji Skarbowej w Warszawie Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: starszy referent do spraw obsługi bezpośredniej w Dziale Obsługi Bezpośredniej 01-513 Warszawa ul. A. Felińskiego 2b Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Zapewnia obsługę oraz wsparcie podatnik...

13.06.202413.06.2024