Filtruj

Praca Administracyjno Biurowa - Skierniewice

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

Skierniewice

Zakres obowiązków: - obsluga biura, - nadzór nad obiegiem dokumentów, - współpraca ze wszystkimi działami firmy. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - SAMODZIELNOŚĆ W DZIAŁANIU umiejętność - ZAANGAŻOWANIE umiejętność - KURS PRAWA JAZDY B - doświadczenie mile widziane na podobny...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

starszy inspektor weterynaryjny

BIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNABIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNA
Żyrardów

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Żyrardowie Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: starszy inspektor weterynaryjny do spraw Identyfikacji i rejestracji zwierząt Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt 96-300 Żyrardów ul. Czysta 3 Zakres zadań wykonywanych na sta...

27.05.202427.05.2024

Pracownik biurowy w dziale realizacji przesyłek

ARKADIUSZARKADIUSZ
Radziejowice

Firma logistyczna Ekonip Sp. z o.o. zatrudni pracownika administracji biurowej. Zakres Obowiązków Wsparcie magazynu w realizacji wydań towarów Zapewnienie prawidłowego przepływu dokumentów przewozowych Obsługa zamówień w dziale obsługi klienta Przygotowywanie raportów, zestawień Koordynowanie ...

13.05.202413.05.2024
od 5000 zł