Filtruj

Praca Administrator Aplikacji - Stargard

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca klienta - praca wakacyjna (umowa zlecenie)

nowa oferta
ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Szczecin, Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Kościan, Suchy Las, Słubice, Świebodzin, Stargard, Stargard Szczeciński, Sulechów, Luboń, Gryfino, Police, Międzyrzecz, Kostrzyn, Krosno Odrzańskie, Choszczno

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych...

14.06.202414.06.2024

pracownik gospodarczy - Stargard

AGNIESZKAAGNIESZKA
Stargard

Chcesz sobie dorobić?Nasza oferta jest dla Ciebie! Oferowane miejsce pracy:Gazownia ul. Reymonta w Stargardzie - sprzątanie terenu zewnętrznego oraz koszenie trawników - praca od poniedziałku do piątku w godz. 6-8Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w god...

12.06.202412.06.2024

Firma porządkowa zatrudni osobę do sprzątania-Lipnik

INWEMERINWEMER
Lipnik

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości. Firma porządkowa zatrudni osoby do sprzątania w sklepie odzieżowym (praca dodatkowa od zaraz) Miejsce pracy: Lipnik, ul. Stargar...