Filtruj

Praca Administrator Bezpieczenstwa - Radomsko

1-2 z 2 ofert pracy

(cz) Praca na produkcji - od zaraz

SGP SORTING GROUP POLAND SP. Z O.O.SGP SORTING GROUP POLAND SP. Z O.O.
Radomsko

Opis stanowiska: praca na linii produkcyjnej, produkcja komponentów z plastiku, docinanie oraz obróbka elementów, kontrola jakości produktów, dbałość o bezpieczeństwo i porządek na stanowisku pracy. Wymagania: gotowości do pracy w systemie 3 zmiany, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, zaang...

24.05.202424.05.2024

Pracownik produkcji- montaż podzespołów sprzętów AGD. Praca od zaraz! Umowa o pracę.

GRUPA CONTRAINGRUPA CONTRAIN
Radomsko

Zakres obowiązków: montaż podzespołów do sprzętów AGD przestrzeganie zasad bezpieczeństwa raportowanie wykonywanych zadań Wymagania: dobra organizacji czasu pracy umiejętność analitycznego myślenia dyspozycyjność (praca 3-zmianowa) mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych i montażowych Of...

22.05.202422.05.2024