Filtruj

Praca Administrator It - Grudziądz

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Klienta (umowa zlecenie)

nowa oferta
ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Bydgoszcz, Inowrocław, Chojnice, Włocławek, Płock, Toruń, Płońsk, Sieradz, Wieluń, Grudziądz, Brodnica, Pabianice, Świecie, Zduńska Wola

Twoje zadania: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi Zapewniamy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego wiedzę na temat handlu w branży RTV/AGD/I...

19.05.202419.05.2024

Specjalista ds. Zakupów

nowa oferta
FOREIGN PERSONNEL SERVICEFOREIGN PERSONNEL SERVICE
Kwidzyn

Specjalista ds. Zakupów at Foreign Personnel Service / Pracuj w Sprzedaży Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne. Specjalista ds. Zakupów Lokalizacja:Kwidzyn Ogłoszenie Bezpośrednie Szczegóły oferty: Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską firmą rekrutacyjną, która specjali...

20.05.202420.05.2024

Kierownik - Inżynier budowy

nowa oferta
URBAŃSKI SP. Z O.O.URBAŃSKI SP. Z O.O.
Wąbrzeźno

Kierownik - Inżynier budowy Miejsce pracy: Wąbrzeźno Twój zakres obowiązków Poszukujemy kandydatów na stanowiska Kierowników Budowy oraz Inżynierów Budowy, którzy pracują mądrze, dynamicznie oraz wykazują się godnością, zaufaniem i odpowiedzialnością. W zamian oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz...