Filtruj

Praca Administrator It - Przemyśl

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik Sklepu - TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o.- Przemyśl

nowa oferta
TEDI SIEĆ HANDLOWA SP. Z O.O.TEDI SIEĆ HANDLOWA SP. Z O.O.
Przemyśl

W związku z dynamicznym rozwojem sieci detalicznej w Polsce, europejska sieć sklepów TEDi z artykułami gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i artykułami dekoracyjnymi poszukuje osób chętnych do pracy. Aktualnie poszukujemy do pracy do naszego sklepu na stanowisko: Pracownik Sklepu (w niepełny...

27.06.202427.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca klienta - praca wakacyjna (umowa zlecenie)

ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Kraków, Rzeszów, Dębica, Nowy Sącz, Tarnobrzeg, Bochnia, Wieliczka, Brzesko, Busko Zdrój, Jarosław, Jędrzejów, Sanok, Tarnów, Jasło, Biłgoraj, Krosno, Staszów, Przemyśl, Gorlice, Niepołomice, Mielec, Dąbrowa Tarnowska, Miechów, Zakopane, Brzozów, Kolbuszo

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych...

14.06.202414.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0300 s