Filtruj

Praca Administrator Sklepu Internetowego - Bydgoszcz

ADMINISTRATOR STRON WWW, SKLEPU INTERNETOWEGO I SM (NR 1705)

FARBTON FARBY PRZEMYSŁOWE ANDRZEJ KOSFARBTON FARBY PRZEMYSŁOWE ANDRZEJ KOS
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: Tworzenie i obsługa stron internetowych firmy, tworzenie i bieżąca obsługa sklepu online , obsługa infolinii produktowej , fakturowanie i obsługa biura sprzedaży Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1...

19.06.202419.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Bydgoszcz

Numer oferty: StPr/24/1705Obowiązki:Tworzenie i obsługa stron internetowych firmy, tworzenie i bieżąca obsługa sklepu online , obsługa infolinii produktowej , fakturowanie i obsługa biura sprzedażyWymagania:Wymagania konieczne:Języki: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - ś...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Optyk/ Doradca klienta - Aurum Optics Bydgoszcz

SALON OPTYCZNYSALON OPTYCZNY
Bydgoszcz

OPIS Jesteśmy dużą firmą z branży optycznej, która posiada kilkanaście sklepów stacjonarnych w największych miastach w Polsce oraz jeden z największych sklepów internetowych z markowymi okularami przeciwsłonecznymi i korekcyjnymi. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy optyków -...

23.04.202423.04.2024
od 5000 zł