Filtruj

Praca Administrator Sprzedazy B - Skarżysko-Kamienna

1-3 z 3 ofert pracy

Specj. ds. sprzedaży prod. fin.- kasjer SKOK Chmielewskiego

nowa oferta
MIROSŁAWAMIROSŁAWA
Skarżysko-Kamienna

Zakres obowiązków: sprzedaż kredytów, pożyczek, kart i innych produktów finansowych, rozmowy sprzedażowe, doradztwo, sporządzanie niezbędnej dokumentacji, transakcje gotówkowe i bezgotówkowe. Od kandydatów oczekujemy: łatwości w tworzeniu pozytywnych relacji z Klientami, otwartości na nowe r...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektryk - obszar produkcyjny

PROMET S. A.PROMET S. A.
Starachowice

Promet S.A. jest jednym z największych zakładów w Polsce produkującym gwoździe. Działamy na rynku krajowym i rynkach zagranicznych od ponad 30 lat. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą gwoździ do produkcji EURO palet, wbijarek pneumatycznych, łączonych papierem, plastikiem i drutem, pierścieniowych, ...

23.04.202423.04.2024

Specjalista ds. sprzedaży oddział w Szydłowcu

DOROTA JONIKDOROTA JONIK
Szydłowiec

SKOK Energia poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży Miejsce pracy: Szydłowiec Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za: – profesjonalne, zindywidualizowane doradztwo oraz sprzedaż produktów bankowości detalicznej przy jednoczesnej obsłudze operacyjnej Klientów, – pozyskiw...

04.03.202404.03.2024