Filtruj

Praca Administrator Wspolnot - Kołobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

Zarządca / Administrator nieruchomości

INTEGRUM MANAGEMENTINTEGRUM MANAGEMENT
Kołobrzeg

Zarządca / Administrator nieruchomości Miejsce pracy: Kołobrzeg Twój zakres obowiązków Kompleksowe zarządzanie Nieruchomościami Firmy w tym koordynowanie wszystkich podmiotów współpracujących przy ich utrzymaniu, Zarządzanie nowymi prestiżowymi budynkami, o podwyższonym standardzie, Ścisła współprac...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI

ZARZĄDZANIE, ADMINISTROWANIE NIERUCHOMOŚCIAMI LICENCJONOWANY ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI JACEK SOBAŃSKIZARZĄDZANIE, ADMINISTROWANIE NIERUCHOMOŚCIAMI LICENCJONOWANY ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI JACEK SOBAŃSKI
Kołobrzeg

Zakres obowiązków: Obsługa administracyjna wspólnot, sporządzanie pism, prowadzenie książek obiektów budowlanych, telefoniczna obsługa mieszkańców, przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń, nadzór nad utrzymaniem porządku w budynku. Praca w godz. 7-15, Umowa o pracę. Wymagania: wykształcenie - średnie...

10.06.202410.06.2024

Pielęgniarka/Pielęgniarz praca w stacji dializ DaVita - Kołobrzeg

JAGODA DOROSZJAGODA DOROSZ
Kołobrzeg

DaVita z włoskiego oznacza „dawać życie”. Na co dzień opiekujemy się pacjentami z przewlekłą chorobą nerek. Troska o ich zdrowie jest naszym głównym zadaniem. Nieustannie wprowadzamy innowacyjne metody leczenia i doskonalimy standardy opieki klinicznej, aby polepszyć jakość życia pacjentów. DaVita t...

26.10.202326.10.2023