Filtruj

Praca Administrator - Dzierżoniów

1-3 z 3 ofert pracy

Inwentaryzacja w sklepie spożywczym - Dzierżoniów

nowa oferta
WORK & PROFITWORK & PROFIT
Dzierżoniów

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajduj...

27.04.202427.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

inwentaryzacja Dzierżoniów

nowa oferta
Dzierżoniów

Doradca Klienta (umowa zlecenie)

ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Wrocław, Świdnica, Bolesławiec, Jelenia Góra, Kłodzko, Nysa, Zgorzelec, Brzeg, Dzierżoniów, Oława, Kluczbork

Twoje zadania: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi Zapewniamy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego wiedzę na temat handlu w branży RTV/AGD/I...

26.04.202426.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0506 s