Filtruj

Praca Adobe Photoshop

Grafik komputerowy - praca zdalna B2B 20H/ tyg - doświadczenie UX

nowa oferta
PERFEKT- BAUPERFEKT- BAU
Rzepin

Poszukujemy osoby do współpracy jako grafik komputerowy w wymiarze 20 H tygodniowo. Co oferujemy? • Kontrakt B2B. • Praca zdalna. Twój zakres obowiązków: • Tworzenie projektów na potrzeby komunikacji marketingowej (np. materiały POS, katalogi, reklamy outdoor oraz do prasy, prezentacje, bane...

08.05.202408.05.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Praca dla grafika na B2B między firmami, stałe wynagrodzenie w mc

ZIOMEKZIOMEK
Biała Podlaska

Hej, oferuję pracę dla grafika na umowę B2B z stałym miesięcznym wynagrodzeniem. Zakres prac: 1. Przygotowanie przeformatowań gotowych KV (kreacji graficznych) do odpowiednich rozmiarów grafik narzucanych przez google - bannerów online. 6 KV w ciągu miesiąca co daje około 150-200 przeformatowań m...

23.04.202423.04.2024

GRAFIK/ FOTOGRAF

FOTO KONCEPT MIKOŁAJ BISEWSKIFOTO KONCEPT MIKOŁAJ BISEWSKI
Kosakowo

Zakres obowiązków: Kompleksowa obsługa zakładu fotograficznego: obsługa klienta, przyjmowanie zamówień, wykonywanie zdjęć portretowych, edycja i retusz zdjęć, przygotowanie plików do druku, obsługa drukarek i skanerów fotograficznych, obsługa kserokopiarki, projektowanie graficzne (wizytówki, ulotki...

12.04.202412.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0468 s