Filtruj

Praca Agat - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

SysOps Administrator Linux

nowa oferta
E NET PRODUCTIONE NET PRODUCTION
Bydgoszcz

Jeśli posiadasz solidne doświadczenie związane z administracją systemem Linux, a do tego lubisz pracować w zespole i dzielić się wiedzą, zdecydowanie chcemy Cię poznać. Czeka Cię bezpośrednia współpraca z doświadczonym zespołem SysOps, Software Developerów oraz Managementem. W E Net Production wspie...

24.05.202424.05.2024

Pracownik biurowy- telefoniczna obsługa pracownika

AGATAAGATA
Bydgoszcz

Poszukujesz interesującej pracy? Posiadasz dobre umiejętności interpersonalne lub chciałbyś je rozwijać? Posiadasz wolne popołudnia i chcesz sobie konkretnie dorobić. W związku z otwarciem nowego działu w naszej firmie zatrudnimy komunikatywne osoby chętne do pracy z telefonem. Praca polega na a...

20.05.202420.05.2024
od 4242 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

LAKIERNIK PROSZKOWY

nowa oferta
AGATA MINKWITZ PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PA - COAGATA MINKWITZ PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PA - CO
Głażewo

Zakres obowiązków: - przygotowanie detali do malowania - malowanie proszkowe - pakowanie do transportu Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0291 s