Filtruj

Praca Agata - Sucha Beskidzka

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER

AGAT SP. Z O.O.AGAT SP. Z O.O.
Sucha Beskidzka

Zakres obowiązków: Przyjmowanie, wydawanie towaru, sprawdzanie dostaw. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy. Umowa na okres próbny -3 miesiące, następnie na czas określony...

12.04.202412.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier

Przyjmowanie, wydawanie towaru, sprawdzanie dostaw....

nauczyciel do przedszkola w Zywcu

AGATAAGATA
Żywiec

Do naszego przedszkola poszukujemy nauczyciela edukacji przedszkolnej. proponujemy: odpowiednie wynagrodzenie do zajmowanego stanowiska, premie, bonusy, szkolenia miła atmosfera pracy wymagania: ukończone studia wyższe na kierunku Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna zaangażowania w pracy, ...

02.04.202402.04.2024