Filtruj

Praca Agencja Doradztwa Personalnego - Jędrzejów

1-2 z 2 ofert pracy

Merchandiser mobilny

INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.
Jędrzejów

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Jesteś perfekcjonistą i szukasz pracy, w które...

21.03.202421.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Mechanik Utrzymania Ruchu | premie | dodatek transportowy

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Jawór

Zadania: bieżące naprawy maszyn, ustalanie przyczyn awarii przeglądy okresowe oraz konserwacja maszyn prowadzenie dokumentacji Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku praktyczna wiedza z zakresu elektryki, hydrauliki, pneumatyki uprawnienia SEP do 1 kV Oferujemy: umowę o pracę bezpoś...

22.04.202422.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0524 s