Filtruj

Praca Agencja Doradztwa Personalnego - Starachowice

1-3 z 3 ofert pracy

Ciekawa praca przy produkcji szkła użytkowego w Szydłowcu!

EWAEWA
Starachowice

OTTO Work Force, jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Dla naszego Klienta – Huty Trend Glass Sp. z o.o., renomowanego producenta wysokiej jakości produktów szklanych, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pomocnik Operatora Aut...

03.04.202403.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Serwisant- elektryk

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Ostrowiec Świętokrzyski

Zadania: badanie i usuwanie przyczyn awarii maszyn instalacja nowych maszyn sporządzanie raportów technicznych Wymagania: wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika i pokrewne) wiedza oraz praktyczne umiejętności dotyczące elektryki/elektroniki uprawnienia elektryczne prawo jazdy gotowość do p...

29.04.202429.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Operator urządzeń technologicznych

Łazy

Zadania: obsługa pieców metalurgicznych oraz instalacji pomocniczych nadzór i kontrola nad procesem technologicznym bieżące prace związane z eksploatacją urządzeń Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (przemysł ciężki) gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, a w przyszłości czt...

27.04.202427.04.2024