Filtruj

Praca Agencja Rekrutacyjna - Kołobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

Manager Hotelu @ Business Bridge Group

nowa oferta
BUSINESS BRIDGE GROUPBUSINESS BRIDGE GROUP
Kołobrzeg

Manager Hotelu @ Business Bridge Group Kolobrzeg, West Pomeranian Voivodeship, Polska Business Bridge Group to profesjonalna agencja rekrutacyjna, którą tworzą doświadczeni i skuteczni ludzie. W praktyce oznacza to, że szukamy i – co ważniejsze – znajdujemy odpowiednich specjalistów i menedżerów dla...

22.05.202422.05.2024

Brygadzista produkcji

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Kołobrzeg

Zadania: Skuteczne zarządzanie podległym zespołem Delegowanie zadań oraz skrupulatna kontrola ich realizacji Analiza i ocena pracy zespołu, przeprowadzanie cyklicznych ocen pracowniczych Odpowiedzialność za procesy rekrutacyjne w zespole Rozliczanie czasu pracy, tworzenie i nadzór nad grafikami Rapo...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Księgowy / Księgowa

nowa oferta
Karlino

Księgowy / Księgowa Miejsce pracy: Karlino Rekrutujemy dla Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej w Karlinie (woj. zachodniopomorskie) prowadzimy rekrutację na stanowisko: KSIĘGOWY/ KSIĘGOWA Twój zakres obowiązków Prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie; Kontrol...