Filtruj

Praca Agencja Rekrutacyjna - Kołobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

Brygadzista produkcji

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Kołobrzeg

Zadania: Skuteczne zarządzanie podległym zespołem Delegowanie zadań oraz skrupulatna kontrola ich realizacji Analiza i ocena pracy zespołu, przeprowadzanie cyklicznych ocen pracowniczych Odpowiedzialność za procesy rekrutacyjne w zespole Rozliczanie czasu pracy, tworzenie i nadzór nad grafikami Rapo...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca na stałe lub na wakacje - wypłaty w piątki

PRACAPRACA
Kołobrzeg

Ekspedient/ka - wynagrodzenie tygodniowe Zapraszamy do współpracy osoby: posiadające aktualne badania lub książeczkę sanepid zaangażowanie w powierzone obowiązki Współpracując z nami otrzymasz: wynagrodzenie zawsze na czas umowę zlecenie harmonogram dopasowany do Twoich potrzeb pracę pełną w...

17.05.202417.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Specjalista ds. rekrutacji z j.ukraińskim/polski

TOPPING WORK EUROPETOPPING WORK EUROPE
Kołobrzeg

W związku z dynamicznym rozwojem agencji pracy tymczasowej Topping Work Europe Sp. z o.o. (KRAZ nr 20597), poszukujemy do naszego zespołu osób z doświadczeniem w rekrutacji pracowników z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii i innych państw bloku wschodniego. Miejsce pracy: Kołobrzeg Twój zakres obowiązków...

07.02.202407.02.2024
od 4500 zł