Filtruj

Praca Agencja Rozwoju - Grudziądz

cieśla szalunkowy | praca od zaraz | Niemcy | PERI | DOKA | bez języka

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Grudziądz

Praca za granicą jako cieśla szalunkowy - szalunki tradycyjne oraz systemami PERI, DOKA . Wszystko, co musisz mieć to tak naprawdę tylko 1 rok doświadczenia w tej branży. Możesz zacząć pracę od zaraz, jeśli chcesz lub potrzebujesz albo później - zależy jak Ci pasuje. Jest to praca całoroczna, wię...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik | bez doświadczenia

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Michałki

Zadania: naprawy maszyn i urządzeń reagowanie na awarie, bieżące usuwanie usterek, raportowanie przeglądy oraz konserwacja urządzeń, działania prewencyjne Wymagania: gotowość do podjęcia pracy w tzw. systemie czterobrygadowym wykształcenie zawodowe lub techniczne praktyczne umiejętności związane z m...

17.05.202417.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Pracownik Produkcji

ADECCO POLAND SP. Z O.O.ADECCO POLAND SP. Z O.O.
Kwidzyn

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364 Pracownik Produkcji Zadania: • Wykonywanie operacji procesu produkcyjnego (montaż) zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewniania jego prawidłowego przebiegu Wymagania: • Sumienność i dokładność w wykonywaniu pracy...

16.05.202416.05.2024