Filtruj

Praca Agencja Rozwoju - Wałbrzych

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik produkcji

Wałbrzych

Zadania: Praca na linii produkcyjnej – montaż i obróbka podzespołów produkcyjnych Obsługa linii produkcyjnej Wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym Zdolności manualne Umiejętność pracy w zespole Mile widziane: Uprawnienia techniczne (np. suwnice, wózki widłowe – wydane przez UDT) ...

06.03.202406.03.2024

Mechanik odlewniczy - praca w Niemczech

Wałbrzych

Obowiązki: Obsługa systemów odlewniczych / maszyn odlewniczych i robotów Współpraca i wsparcie działu w opracowaniu innowacji w procesie produkcji (zmiana produktu) Wsparcie inżyniera procesu w opracowywaniu nowych norm, procesów produkcji Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako mechanik odlewniczy, ...

12.07.202312.07.2023

Pomocnik biurowy

Nowa Ruda

Zadania: Prace administracyjno-biurowe Dbanie o prawidłowy przebieg informacji Współpraca ze wszystkimi działami firmy Wymagania: Znajomość obsługi komputera Motywacja do pracy Oferta: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością rozwoju i późniejszego zatrudnienia bezpośrednio pr...

27.03.202427.03.2024