Filtruj

Praca Agencja Rozwoju - Wołów

1-3 z 3 ofert pracy

Operator produkcji | Umowa o pracę | Premia

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Stalowa Wola

Zadania: Prowadzenie procesów obróbki cieplnej zgodnie z procesem technologicznym Dbanie o odpowiednią jakość wytwarzanych produktów Identyfikacja wyrobów w trakcie procesu oraz w trakcie przekazania do następnej operacji. Wymagania: Chęci do pracy i nauki zawodu Mile widziane doświadczenie jako fre...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Ślusarz narzędziowy - Premia - Benefity

nowa oferta
Środa Śląska

Zadania: Przygotowanie narzędzi do obsługi maszyn do spawania i tłoczenia Konserwacja, naprawa i ostrzenie narzędzi tocznych i spawalniczych Hartowanie narzędzi Obróbka metalu Ewentualna obsługa wózka, suwnicy, szlifierki i frezarki Wymagania: Przygotowanie zawodowe w zakresie ślusarstwa (toczenie, ...

Magazynier (Wózkowy) - Szymanów

nowa oferta
NIDENNIDEN
Wisznia Mała

Niden Team sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem jednego z naszych klientów poszukuje osób na stanowisko magazynier (wózkowy)Miejsce pracy: Szymanów, Ul. Północna (Panattoni Park Wrocław North Gate II)+ dojazd we własnym zakresieBędziesz odpowiedzialny za:- wykonywanie prac związanych z transp...