Filtruj

Praca Agencja - Kłodzko

praca na produkcji -\u003E od zaraz -\u003E premie -\u003E bez doświadczenia!

nowa oferta
RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Leśna

Stawiasz na stabilne zatrudnienie i jasne warunki współpracy? Cechuje Cię zapał do pracy i duża motywacja do nauki? Super! Mamy dla Ciebie ofertę! Miejsce pracy - m. Żywiec Aplikuj już teraz i rozpocznij pracę w nowoczesnej firmie z branży automotive! oferujemy wynagrodzenie podstawowe 25,70 ...

13.05.202413.05.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Utrzymania Ruchu | Benefity | TRANSPORT PRACOWNICZY

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Bielawa

Zakres obowiązków: Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń Przeprowadzanie profilaktycznych konserwacji urządzeń i maszyn Dokonywanie napraw oraz usuwanie bieżących usterek w maszynach i urządzeniach produkcyjnych Oczekiwania: Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu lub na podobnym st...

Magazynier z uprawnienia UDT

nowa oferta
Paczków

Zadania: Prowadzenie wózka widłowego Dbanie o powierzony sprzęt Kompletacja zamówień Rozładunek i załadunek towaru Dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy, współpraca ze służbą BHP i przełożonymi Wymagania: Odpowiedzialność Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym Doświadczenie w pracy na magazy...

12.05.202412.05.2024