Filtruj

Praca Agencja - Rudna

1-3 z 3 ofert pracy

Pakowacz

Rudno

Miejsce pracy: Rudno k. Kołbieli Zadania: Pakowanie asortymentu Odbieranie kartonów z maszyn Foliowanie i etykietowanie asortymentu Wymagania: Nie masz doświadczenia? Wszystkiego Cię nauczymy! Dyspozycyjność w systemie 4-brygadowym (1 dzień 7-19, 1 dzień 19-7, 2 dni wolnego) Chęć nawiązania długofal...

10.06.202410.06.2024

Pracownik produkcji

Lubin

Zadania: Montaż różnorodnych elementów do foteli samochodowych zgodnie z instrukcjami technicznymi i normami jakościowymi. Obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej w celu zapewnienia ciągłości procesu produkcyjnego. Zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie zakładu. W...

14.06.202414.06.2024

Praca fizyczna w Niemczech na wakacje – pracuj jak długo chcesz

GRUPA SPÓŁEK IDEALGRUPA SPÓŁEK IDEAL
Lubin

Szukasz pracy na lato? Wyjedź na min. miesiąc i zarób na wakacje. Zawsze możesz do nas wrócić lub zostać z nami na dłużej! Lokalizacja: Niemcy – różne regiony do wyboru Wynagrodzenie: nawet 3200 Euro brutto miesięcznie Zadania: · Rozładunek/załadunek przesyłek kurierskich Wymagania: · Wysoka...

12.06.202412.06.2024