Filtruj

Praca Agent Ubezpieczeniowy - Skórcz

1-3 z 3 ofert pracy

AGENT UBEZPIECZENIOWY

Skórcz

Zakres obowiązków: - obsługa urządzeń biurowych, - obsługa klienta, - prowadzenie administracji biura, - przygotowywanie druków do wypisywania; Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - prawo jazdy kat B Proj...

21.06.202421.06.2024

Doradca klienta PZU

PZUPZU
Starogard Gdański

Jesteś osobą kreatywną?Chętnie nawiązujesz nowe kontakty?Chcesz mieć realny wpływ na swoją karierę zawodową?A może poszukujesz dodatkowej pracy?ZOSTAŃ AGENTEM UBEZPIECZENIOWYM - ta praca jest dla Ciebie.Agent UbezpieczeniowyPoszukujemy osób, które:•posiadają doświadczenie w pracy z klientem,•są mobi...

10.06.202410.06.2024

Konsultant ds. zabezpieczenia przyszłości finansowej dzieci

KBS SP. Z O.O.KBS SP. Z O.O.

KBS Sp. z o.o. – Niezależne Doradztwo Finansowo- Ubezpieczeniowe ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY Dobre wiadomości dla agentów, pośredników, doradców finansowych oraz osób bez doświadczenia, dla wszystkich którzy naprawdę chcą zarobić pieniądze! Proponujemy: pracę w miejscu zamieszkania, również jako prac...

06.06.202406.06.2024