Filtruj

Praca Agnieszka - Kalisz

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnie pomoc kuchenną

AGNIESZKAAGNIESZKA
Kalisz

Zatrudnię na stołówkę pomoc kuchenną z doświadczeniem!! Praca od poniedziałku do piątku. Telefon kontaktowy 60*******10...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

FRYZJER/FRYZJERKA

F.H.U. AGNIESZKA RYNOWIECKAF.H.U. AGNIESZKA RYNOWIECKA
Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków: Wykształcenie zawodowe - fryzjer Modelowanie włosów, wykonywanie upięć, przygotowywanie włosów do zabiegów (pielęgnacja, masaż głowy), diagnoza włosów i odpowiednie dostosowanie do niego zabgów pielęgnacyjnych Początkowo umowa na okres próbny, później umowa na czas określony Zap...

Na traktor, Do paszowozu

AGNIESZKA I MARIUSZAGNIESZKA I MARIUSZ
Goszczanów

Zatrudnię traktorzystę z doświadczeniem. Mile widziana obsługa nawigacji. Paszowóz przy traktorze. Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz inne np. za porządek w silosach itp....

19.05.202419.05.2024
od 25 zł