Filtruj

Praca Agregat - Ołtarzew

1-3 z 3 ofert pracy

Mechanik agregatów chłodniczych (m/k)

TRENKWALDERTRENKWALDER
Ołtarzew

Opis stanowiska: naprawa agregatów chłodniczych w pojazdach ciężarowych, diagnostyka, wykonywanie przeglądów. Wymagania: doświadczenie w naprawie agregatów chłodniczych, prawo jazdy kat. B - czynne (mile widziane C+E), sumienność, dokładność, obowiązkowość, umiejętność obsługi i diagnostyki agregató...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik/Młodszy mechanik (m/k)

Ołtarzew

Opis stanowiska: naprawa pojazdów ciężarowych, diagnostyka pojazdów ciężarowych, wykonywanie przeglądów. Wymagania: doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych, ciągników i naczep, prawo jazdy kat. B (mile widziane C+E), sumienność, dokładność, obowiązkowość, mile widziane doświadczenie w zakresie...

Mechanik agregatów chłodniczych DO PRZYUCZENIA / Grzędy, Tarczyn

TT-THERMO KING SP. Z O.O.TT-THERMO KING SP. Z O.O.
Grzędy

Do naszej Stacji Serwisowej w Grzędach poszukujemy osoby do przyuczenia na stanowisko: Mechanik agregatów chłodniczych Opis stanowiska: • realizacja przeglądów, konserwacji i napraw agregatów chłodniczych oraz układów klimatyzacji • realizacja przeglądów pojazdów dostawczych i ciężarowych • inst...

10.05.202410.05.2024