Filtruj

Praca Agro Sp Z O - Rydzyna

1-3 z 3 ofert pracy

ZATRUDNIMY KOBIETY I MĘŻCZYZN

AGRO-RYDZYNA SP. Z O.O.AGRO-RYDZYNA SP. Z O.O.
Rydzyna

Agro-Rydzyna Sp. z o.o. zatrudni kobiety/mężczyzn na dział produkcji, pakowni.Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem premii.OCZEKUJEMY-Chęci poznania i zdobycia doświadczenia w branży mięsnej-Zaangażowania i odpowiedzialności za wskazane zadania-Umiejętności pracy w zespole-Aktualnej ks...

30.04.202430.04.2024

Pracownik fizyczny na gospodarstwie OBOROWY

JÓZEFJÓZEF
Wyszanów

Prężnie rozwijająca się firma Agro-Inwest Sp. z o.o., z siedzibą Baszków 123, 63-760 Zduny, będąca częścią włoskiej grupy Inalca poszukuje osoby na stanowisko pracownik fizyczny - pomoc przy hodowli bydła w miejscowości Wyszanów, 67-407 Szlichtyngowa. Wymagania: chęć do pracy, zaangażowanie w pra...

17.05.202417.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK PRODUKCJI

Kłoda

Zakres obowiązków: Prace produkcyjne oraz utrzymywanie porządku na stanowisku pracy Wymagania: wykształcenie - podstawowe Mile widziane doświadczenie w zawodzie....

06.05.202406.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0302 s