Filtruj

Praca Akademia - Elbląg

1-3 z 3 ofert pracy

Asystent Kierownika Sklepu

ACTION POLAND SP. Z O.O.ACTION POLAND SP. Z O.O.
Elbląg

Asystent Kierownika Sklepu e41917 Obowiązki Jako Asystent Kierownika Sklepu jesteś odpowiedzialny za optymalną sprzedaż naszego zaskakującego asortymentu i zarządzanie zespołem pracowników sklepu. Wspierasz menedżera w monitorowaniu sprzedaży i zapasów w sklepie oraz zastanawiasz się nad ulepszaniem...

19.04.202419.04.2024

LEKTOR JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

MALBORSKA FUNDACJA ROZWOJU REGIONALNEGOMALBORSKA FUNDACJA ROZWOJU REGIONALNEGO
Malbork

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z języka hiszpańskiego w Akademii Języków Obcych w Malborku - w szczególności w grupach dziecięcych Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - hiszpański (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, pismo: B2 - wyższy średnio zaawansowany) Kom...

23.04.202423.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Malbork

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z języka angielskiego w Akademii Języków Obcych w Malborku - w szczególności w grupach dziecięcych Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, pismo: B2 - wyższy średnio zaawansowany) Komun...