Filtruj

Praca Ala - Małogoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ochrony fizycznej - Małogoszcz

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Małogoszcz

Twój zakres obowiązków: Patrolowanie obiektu Ochrona powierzonego mienia Reagowanie w przypadku wystąpienia zagrożenia Obsługa komputera Obsługa monitoringu Od kandydatów oczekujemy: Dyspozycyjność Sumienność Chęć do pracy Niekaralność Umiejętność radzenia sobie ze stresem Znajomość obsł...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Digital Analyst

nowa oferta
CONVERSION SP. Z O.O.CONVERSION SP. Z O.O.
Kielce

Twój zakres obowiązków Jak będzie wyglądała praca na tym stanowisku? W skrócie Twój zakres obowiązków będzie zawierał się w następującym zakresie: Mapowanie potrzeb biznesowych Klientów Przeprowadzanie audytów instalacji i konfiguracji Google Analytics oraz Google Tag Managera (identyfikacja oraz na...

13.06.202413.06.2024

HR Assistant

INDAHASHINDAHASH
Kielce

We’re on the lookout for an HR Assistant who’s eager to learn and knows a thing or two about international recruitment and HR projects. If you’re up for learning new and interesting stuff, then indaHash is where it’s at. Our top management team is amazing and we offer plenty of international exposur...