Filtruj

Praca Aleksander - Iława

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w lodziarni

ALEKSANDRAALEKSANDRA
Iława

Zatrudnię osobę na pełen etat do budki z lodami, goframi, kawa, desery. Umowa o pracę. Mile widziane doświadczenie. Praca od 1 maja do końca września z możliwością przedłużenia współpracy....

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Fast Food – ( kebab)

ALEKSANDRA RYŃSKA SWEET FACTORYALEKSANDRA RYŃSKA SWEET FACTORY
Iława

Przgotowywanie kebabów...

25.03.202425.03.2024

PRACOWNIK FAST FOOD - ( KEBAB)

Iława

Zakres obowiązków: Przgotowywanie kebabów Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - badania sanepidowskie Wymagania- chęci do pracy, badania sanepidowskie- mile widziane, praca na II zmiany - 9.00-16.00 i 16.00-22.00 + sobota. Pierwszy miesiąc - umowa zlecenie, później ...

Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0196 s