Filtruj

Praca Aleksander

1-3 z 3 ofert pracy

Przedstawiciel handlowy – branża edukacyjna

nowa oferta
ALEKSANDRA.PARTYKAALEKSANDRA.PARTYKA
Grudziądz

Twój zakres obowiązków: · umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne · dobra organizacja pracy własnej · nastawienie na realizację wyznaczonych celów · telefoniczny kontakt z klientem oraz przedstawicielem firmy · zaangażowanie oraz odpowiedzialność w trakcie pozyskiwania klientów · koordyna...

10.06.202410.06.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

KOSMETOLOG do kliniki medycyny estetycznej.

nowa oferta
ALEKSANDRAALEKSANDRA
Warszawa

Klinika medycyny estetycznej, kosmetologii i masażu na warszawskim Mokotowie poszukuje kosmetologa z DOŚWIADCZENIEM! Jeżeli kochasz medycynę estetyczną i kosmetologię, jesteś ciągle chłonna wiedzy i chcesz się rozwijać - aplikuj! Wymagamy: -min. 2 lata pracy w zawodzie (warunek konieczny) -przep...

od 4300 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

FRYZJER

nowa oferta
ZAKŁAD FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY ALEKSANDRA ALEKSANDRA BULSKAZAKŁAD FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY ALEKSANDRA ALEKSANDRA BULSKA
Chorzów

Zakres obowiązków: . Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe zawód - Fryzjer*...