Filtruj

Praca Aleksandra - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Obsługi Kancelaryjnej - Katowice

nowa oferta
ZOLTOS.PL ALEKSANDRA ŻÓŁTOWSKA-OSTROSZCZYKZOLTOS.PL ALEKSANDRA ŻÓŁTOWSKA-OSTROSZCZYK
Katowice

Zakres czynności: Realizacja zadań związanych z obsługą kancelaryjną: obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, skanowanie, rejestracja, dekretacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, odbiór korespondencji, pozostałe czynności związane z obsługą korespondencji. Wymagania: wykształc...

18.05.202418.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Sprzedawca- Kasjer sklep Monopolowo-Spożywczy

nowa oferta
ALEKSANDRAALEKSANDRA
Zabrze

Poszukujemy osoby do pracy w sklepie Monopolowym w Zabrzu na ulicy Franciszkańskiej  Oferujemy: Pracę w systemie 2 zmianowym Atrakcyjna stawka godzinowa Miłą atmosferę, pracę w zgranym zespole System premiowy Obowiązki : Obsługa klienta Obsługa Totalizatora Przyjmowanie i ekspozycja towa...

od 4400 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ds. Rozliczeń - Gliwice

nowa oferta
Gliwice

Zakres obowiązków: wprowadzanie danych do systemu komputerowego, realizacja procesów rozliczania i korygowania dokumentów sprzedażowych wystawianie faktur sprzedaży mediów, obsługa procesu wygaszania rachunków energetycznych, wprowadzanie danych do systemu, analizowanie procesów sprzedażowych, skano...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0272 s