Filtruj

Praca Aleksandra - Zamość

1-2 z 2 ofert pracy

POKOJOWA

USŁUGI TURYSTYCZNO-HOTELOWE OLIMP PASZT ALEKSANDRAUSŁUGI TURYSTYCZNO-HOTELOWE OLIMP PASZT ALEKSANDRA
Zamość

Zakres obowiązków: Utrzymanie porządku w pokojach hotelowych, na terenie obiektu, pomoc przy obsłudze śniadań Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - sprzątanie umiejętność - dobra organizacja pracy Doświadczenie zawodwe mile widziane....

31.05.202431.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA

CENTRUM OGRODNICZE ALEKSANDRA HARCZUK-FURGAŁACENTRUM OGRODNICZE ALEKSANDRA HARCZUK-FURGAŁA
Zamość

Zakres obowiązków: Sprzedaż części maszyn spalinowych i sprzętu ogrodniczego Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - znajomość budowy silników spalinowych umiejętność - komunikatywność Doświadczenie zawodowe pożądane, istnieje możliwość przyucz...

28.05.202428.05.2024