Filtruj

Praca Alicja - Bielsko-Biała

1-3 z 3 ofert pracy

Ekspert ds. ubezpieczeń i finansów Bielsko-Biała i okolice

ALICJAALICJA
Bielsko-Biała

Stanowisko: Specjalista ds. Ubezpieczeń i FinansówPoszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Ubezpieczeń i Finansów, który będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę klientów w zakresie ubezpieczeń oraz prowadzenie działań związanych z analizą finansową.Obowiązki:Obsługa klientów w zakres...

12.04.202412.04.2024

Zatrudnię Kosmetyczkę

Witam, zatrudnię doświadczoną kosmetyczkę. Nasze wymagania umiejętności: -Manicure hybrydowy -Pedicure -Henna brwi, rzęs -Depilacja woskiem -Piercing (nie wymaga)...

16.01.202416.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KASJER HANDLOWY/SPRZEDAWCA

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ALICJA BUJOKFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ALICJA BUJOK
Bażanowice

Zakres obowiązków: obsługa klienta w sklepie spożywczym, wykładanie towaru Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych...

05.06.202405.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0446 s