Filtruj

Praca Alior Bank S A - Kędzierzyn-Koźle

1-3 z 3 ofert pracy

DORADCA KLIENTA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kędzierzyn-Koźle

Numer oferty: StPr/24/0315Obowiązki:Bieżąca obsługa klientów banku Alior Bank, pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż produktów bankowych i dbanie o wizerunek bankuWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie ogólnokształcąceWymagania dodatkowe:Zawód:Doradca klientaPozostałe wymagania:wyk. mi...

05.03.202405.03.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

AC FINANSE KATARZYNA POTAJCZUK-CZAJKAAC FINANSE KATARZYNA POTAJCZUK-CZAJKA

Zakres obowiązków: Bieżąca obsługa klientów banku Alior Bank, pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż produktów bankowych i dbanie o wizerunek banku Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące zawód - Doradca klienta wyk. min. średnie (z maturą), mile widziane doświadczenie w obsłudze, znaj...

Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca Klienta Strzelce Opolskie Alior Bank

MAGDALENAMAGDALENA
Strzelce Opolskie

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych banków w Polsce poszukuje ambitnych osób do pracy na stanowisku : Doradca Klienta Miejsce pracy: Strzelce Opolskie Twój zakres obowiązków: · budowanie i utrzymywanie relacji z klientami Banku · kompleksowa obsługa klientów · aktywną sprzedaż produktów oraz us...

27.03.202427.03.2024