Filtruj

Praca Aluminiowe - Brodnica

1-3 z 3 ofert pracy

Operator maszyn produkcyjnych

FLEXHRFLEXHR
Brodnica

Firma będąca wiodącym w Europie producentem markowych folii spożywczych, folii aluminiowych i produktów papierowych, poszukuje do swojego zespołu osób na stanowisko : Operator maszynOferujemy :Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmyPełne przeszkolenie stanowiskowe (opieka trenera w okr...

29.05.202429.05.2024

Pracownik produkcji przy obsłudze maszyn produkcyjnych

Brodnica

Firma będąca wiodącym w Europie producentem markowych folii spożywczych, folii aluminiowych i produktów papierowych, poszukuje do swojego zespołu osób na stanowisko : Pracownik produkcjiOferujemy :Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmyPełne przeszkolenie stanowiskowe (opieka trenera w...

PRACOWNIK PRODUKCJI

PDJ SYSTEM SP. Z O.O.PDJ SYSTEM SP. Z O.O.
Kurzętnik

Zakres obowiązków: Prace związane z produkcją kontrukcji aluminiowych (m.in. okien, drzwi, witryn), obsługa maszyn. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Możliwość przyuczenia do wykonywanych obowiązków. Czas pracy: 8.00-16.00. PRACA CIĘŻKA FIZYCZNIE....

11.05.202411.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0228 s