Filtruj

Praca Analiza Statystyczna - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Analityk IT

nowa oferta
IDEO SP. Z O.O.IDEO SP. Z O.O.
Rzeszów

Analityk IT at Ideo Sp. z o.o. / Pracuj w IT Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne. Analityk IT Lokalizacja:Rzeszów Ogłoszenie Bezpośrednie Szczegóły oferty: Ideo Sp. z o.o. nie czekaj, dołącz do nas! Jesteśmy Software House’em, którego zespół liczy ponad 250 pasjonatów i ekspertów w swoic...

26.04.202426.04.2024

Księgowa/Księgowy

360 CIRCUS SP. Z O.O.360 CIRCUS SP. Z O.O.
Rzeszów

Opis stanowiska: Prowadzenie ksiąg rachunkowych w zakresie pełnej rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami; Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulaminami wewnętrznymi spółki; Dekretacja i księgowanie faktur zakupu i...

05.04.202405.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. Social Media, Google ADS (YouTube)

GRZEGORZGRZEGORZ
Rzeszów

Jesteśmy rzeszowską Agencją Reklamową z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży usług reklamowych. Obecnie poszukujemy miłej, komunikatywnej, energicznej, a zarazem cierpliwej osoby, której zadaniem będzie kompleksowa obsługa profili Social Media , kampanii Gogle ADS (YouTube) oraz pojedynczych...

25.02.202425.02.2024