Filtruj

Praca Analiza Technologii - Dęblin

1-3 z 3 ofert pracy

KONTROLER JAKOŚCI

ALLMIZ SP. Z O.O.ALLMIZ SP. Z O.O.
Dęblin

Zakres obowiązków: 1. Kontrola jakości surowca dostarczonego do zakładu. 2. Kontrola w toku produkcji w wyznaczonych punktach procesu technologicznego. 3. Znajomość wykonywania badań laboratoryjnych przewidzianych normami dla półfabrykatów, wyrobów gotowych, surowca, środków pomocniczych, materiałów...

26.03.202426.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik/Inżynier rozruchu mechanicznego @ H2B Group

nowa oferta
H2B GROUPH2B GROUP
Puławy

H2B Group szuka Inżynierów Rozruchu i Montażu Nawet jeśli uważasz, że niektóre wymagania Ciebie nie dotyczą, to i tak aplikuj! Bądź pewien, że dopasujemy projekt pod Twoje umiejętności i wymagania! Szukamy ambitnych osób chcących rozwijać swoje umiejętności. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w polski...

28.04.202428.04.2024

Laborant ds. Syntez Chemicznych

A-SENSE SP. Z O.O.A-SENSE SP. Z O.O.
Puławy

Spółka A-Sense powstała w 2017 roku - działa na rynku od 7 lat. A-Sense Sp. z o.o. działa w branży chemicznej i głównym segmentem działania spółki jest wytwarzanie produktów chemicznych dostosowanych do konkretnych potrzeb Klienta. W ofercie spółki poza gotowymi produktami, półproduktami oraz surowc...

03.04.202403.04.2024