Filtruj

Praca Analiza - Siemiatycze

Inżynier robót sanitarnych/ robót energetycznych/ robót teletechnicznych

nowa oferta
KOLIN POLSKAKOLIN POLSKA
Siemiatycze

Poszukujemy osoby zorganizowanej sumiennej na stanowisko Technologa. Osoba będzie odpowiedzialna za sprawowanie kontroli nad jakością materiałów, badań laboratoryjnych, sprawdzanie parametrów jakościowych. Inżynier robót sanitarnych/ robót energetycznych/ robót teletechnicznych Miejsce pracy: Ul. Ci...

26.04.202426.04.2024
Kontraktkontrakt

KLASYFIKATOR GRUNTÓW - PRACOWNIK TERENOWY DO POBIERANIA PRÓBEK GRUNTU

Siemiatycze

Zakres obowiązków: Pobieranie próbek gleby, wykonywanie analiz gleb, roślin, płodów rolnych, doradztwo w danej dziedzinie, dostarczanie próbek we wskazane miejsce (Okręgowa Stacja Chemicno-Rolnicza w Białymstoku Samochód do dyspozycji pracownika Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące u...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. jakości Polser Sp. z o.o.

POLSER SP. Z O.O.POLSER SP. Z O.O.
Siemiatycze

Grupa Lactalis to największa grupa mleczarska na świecie. Firma rodzinna założona w 1933 r. we Francji. Wysoka jakość, wyjątkowy smak produktów, rozpoznawalność światowych marek President i Galbani to elementy, które najbardziej wyróżniają Grupę Lactalis. Poszukujemy osób na stanowisko: Specjalist...

03.04.202403.04.2024