Filtruj

Praca Analiza - Sieraków

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik ds. utrzymania IS

BA GLASSBA GLASS
Sieraków

BA Glass Poland , będąca częścią międzynarodowej grupy BA GLASS i jednym z największych producentów opakowań szklanych dla branży spożywczej, poszukuje Kierownika ds. utrzymania IS do Huty Sieraków. Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i weź udział w procesie tworzenia wysokiej jakości opakowań s...

11.05.202411.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Ślusarz->bez doświadczenia->wszystkiego Cię nauczymy

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Sieraków

Chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie, która jest lider na rynku opakowań szklanych dla branży spożywczej? Szukasz nowych możliwości rozwoju? Świetnie się składa! Zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj! Miejsce pracy: Sieraków (pow. międzychodzki) Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń l...

10.05.202410.05.2024

ASYSTENT KADROWO-KSIĘGOWY (STAŻ)

Sierakowo

Zakres obowiązków: - obsługa programów kadrowo-księgowych - analiza oraz weryfikacja dokumentacji - obsługa narzędzi biurowych Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące...

09.05.202409.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0254 s