Filtruj

Praca Andrzej - Kruszewo-Wypychy

1-2 z 2 ofert pracy

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

HANDEL ROLNO-SPOŻYWCZY PRZEMYSŁOWY I BUDOWLANY TRANS-ROLJ.ANDRZEJ REMISIEWICZHANDEL ROLNO-SPOŻYWCZY PRZEMYSŁOWY I BUDOWLANY TRANS-ROLJ.ANDRZEJ REMISIEWICZ
Kruszewo-Wypychy

Zakres obowiązków: Obsługa wózka widłowego. Załadunek i rozładunek towarów dostarczanych do magazynu i z niego wysyłanych. Rozmieszczenie towarów na magazynie. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z...

01.05.202401.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK FIZYCZNY

Zakres obowiązków: Proste prace związane z branżą i specyfiką firmy, m.in. prace porządkowe na magazynie i placu firmy zgodnie z porą roku, wsparcie procesu przygotowania towarów do wydania. Osobom zdecydowanym firma zapewnia możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień. Wymagania: wykształcenie - zasa...