Filtruj

Praca Andrzej - Opolskie

1-3 z 3 ofert pracy

zatrudnię murarzy, pomocników budowlanych

ANDRZEJANDRZEJ
Namysłów

Zatrudnię pomocników budowlanych, murarzy. Praca na terenie Namysłowa i okolic Namysółowa. Budowa głównie domków jednorodzinnych. Stawka 22-33zł netto za godzinę, w zależności od umiejętności....

29.04.202429.04.2024
od 22 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca kurierska.

ANDRZEJAANDRZEJA
Dylaki

Witam zatrudnię kierowcę kat. B Do kurierki firmy inpost Praca na terenie Kluczborku Więcej informacji pod nr telefonu...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACOWNIK FIZYCZNY

ANDRZEJ BRZEZIŃSKI USŁUGI POGRZEBOWE KOMUSANDRZEJ BRZEZIŃSKI USŁUGI POGRZEBOWE KOMUS
Brzeg

Zakres obowiązków: Przygotowanie i obsługa uroczystości pogrzebowych Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - dyspozycyjność, niekaralność, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0276 s