Filtruj

Praca Andrzej - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

Senior Lean Program Manager

nowa oferta
KK WIND SOLUTIONS GMBHKK WIND SOLUTIONS GMBH
Szczecin

Przygotowywanie i wdrażanie działań mających na celu promowanie najlepszych praktyk Lean Management; Zarządzanie pracownikami Działu Ciągłego Doskonalenia; Identyfikowanie obszarów do doskonalenia, mapowanie oraz monitoring procesów, wprowadzanie usprawnień oraz udział w tworzeniu standardów w celu ...

05.05.202405.05.2024

Przedstawiciel Handlowy, branża zoologiczno-weterynaryjna

ANDRZEJANDRZEJ
Szczecin

Firma dystrybucyjna poszukuje Przedstawiciela Handlowego z woj. mazowieckiego Zakres obowiązków: Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów (sklepy zoologiczne, lecznice i kliniki weterynaryjne) Promowanie marek oraz produktów Rozwój sprzedaży w podległym regionie poprzez regularne wizyty...

29.04.202429.04.2024
od 5500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK BUDOWLANY

TRANSPOL ANDRZEJ HARWASTRANSPOL ANDRZEJ HARWAS
Szczecin

Zakres obowiązków: REMONTY BUDYNKÓW: MALOWANIE, WYKOŃCZENIA, PRZYGOTOWANIE TERENU DO INSTALACJI, PRACE OGÓLNOBUDOWLANE. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe umiejętność - doświadczenie w pracy w zespole umiejętność - inicjatywa, zaangażowanie, otwartość umiejętność - DOŚWIADCZENIE W BRA...

25.04.202425.04.2024