Filtruj

Praca Aneta - Radom

1-3 z 3 ofert pracy

Pracowników ogólnobudowlanych

ANETAANETA
Radom

Zatrudnię do murowania , szalowania , elewacji.Praca na terenie Radomia.Stawka godzinowa lub akord .Tel 69*****73...

19.04.202419.04.2024
od 30 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnie Studentke , Obsluga Klienta

ANETAANETA
Radom

Praca dla Studenta Oferta pracy na stanowisku obsługi i doradcy klienta OFERUJEMY : * Płatne szkolenie i wdrażanie *Elastyczny grafik OPIS STANOWISKA : * Obsługa klienta * Obsługa kasy fiskalnej WYMAGANIA : * Komunikatywność *Umiejetność pracy w zespole * Sumienność i dokładność *Odpowiedzi...

12.04.202412.04.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik biura/ Office manager, koordynator / kierownik biura

ANETAANETA
Radzanów

Zakres obowiązków: - organizacja pracy własnej i biura (delegowanie zadań i nadzór nad ich sprawnym wykonywaniem ) - obsługa korespondencji (terminowe porządkowanie dokumentów i ich obiegu) - obsługa klienta (przyjmowanie zamówień i nadzór logistyczny nad ich realizacją, utrzymywanie poprawnych r...

18.12.202318.12.2023
od 4000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0371 s