Filtruj

Praca Aneta - Włocławek

1-3 z 3 ofert pracy

Praca-magazynier

ANETAANETA
Włocławek

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zatrudnimy mężczyzn do pracy jako magazynier odzieży używanej we Włocławku na ulicy Płockiej. Praca, od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 ( tylko na jedną zmianę ). Zakres obowiązków: Rozładunek Obsługa magazynu Dbanie o porządek Dbanie o powi...

23.04.202423.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zatrudnimy panią do sortowni odzieży używanej

ANETAANETA
Włocławek

Zatrudnimy kobiety do pracy w sortowni odzieży używanej we Włocławku na ulicy Płockiej. Praca od poniedziałku do piątku od 6 do 14. Praca polega na sortowaniu odzieży używanej. Proszę o dostarczenie CV do siedziby firmy ul. Płocka 169 we Włocławku w godzinach 6-14 lub przez OLX tylko osoby zdecydow...

18.04.202418.04.2024

REFERENT DS. TURYSTYKI R42/0915-438/24

BIURO TURYSTYCZNE TURYSTA OŚRODEK ORGANIZACJI REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH RYSZARD ZIELIŃSKI, DANUTA ZIELIŃSKA, ANETA ZIELIŃSKA, S. C.BIURO TURYSTYCZNE TURYSTA OŚRODEK ORGANIZACJI REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH RYSZARD ZIELIŃSKI, DANUTA ZIELIŃSKA, ANETA ZIELIŃSKA, S. C.
Włocławek

Zakres obowiązków: obsługa klienta Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - obsługa komputera wykształcenie min. średnie, znajomość obsługi komputera...

17.04.202417.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0237 s